Kriolipoliza na włosy :: Krioterapia

Kriolipoliza:

  • Krioterapia dla włosów jest niczym odnowa biologiczna, efekty zabiegów utrzymują się na stałe.
  • Frozen Machine to innowacyjny sprzęt, pozwalający uzyskać temperaturę – 16’C, która ma zbawienne działanie na włókno włosa, niwelując wszelkie zniszczenia i ubytki.
  • Kuracja Kriolipolizy w M Estetic w Rzeszowie daje natychmiastowe efekty wizualne, włosy po zabiegu są miękkie, lśniące i gładkie.
  • Niskie temperatury pozwalają na wtłaczanie do kory włosów składniki odżywcze i kwas hialuronowy, wydłużając efekt kosmetyków Hair Toxx.

Kriolipoliza na włosy - Nowość w Rzeszowie!

Kriolipoliza jest absolutną innowacją salonach fryzjerskich i nie tylko. Zabieg ten polega na wykorzystaniu odżywczej mocy niskich temperatur w odbudowie zniszczonych włosów. Nie od dziś wiadomo, że zimno ma silną moc odmładzania. Jak się okazuje chłód może uratować również zniszczone włosy. Kriolipoliza dzięki niskim temperaturom wypełnia ubytki we włóknie zniszczonego włosa oraz naprawia go, działając intensywnie zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Technologia wykorzystuje wartościowe składniki odżywcze oraz kwas hialuronowy, które z pomocą urządzenia Frozen Machine są aplikowane do wnętrza włosa. Takie działanie daje oszałamiające efekty w postaci połysku oraz jedwabistej miękkości. Zabieg przynosi długotrwałe efekty.

KONTAKT

Umów się na wizytę

Tel. 883 143 199

Zadzwoń i umów wizytę!
Pracujemy od 9:00 - 19:00

Umów wizytę online
Rzeszów

Plac Wolności 2
35-073 Rzeszów

Znajdź nas na
Tel. 883 143 199

Zadzwoń i umów wizytę!
Pracujemy od 9:00 - 19:00

Umów wizytę online
Rzeszów

Plac Wolności 2
35-073 Rzeszów

Znajdź nas na