Powiększanie Ust Rzeszów

Modelowanie ust:

POWIĘKSZANIE KWASEM
HIALURONOWYM

ATRAKCYJNY WYGLĄD

SZYBKI ZABIEG (15-30 min)

EFEKT NAWET DO 12 MIESIĘCY

Profesjonalne powiększanie ust w Rzeszowie

Marzysz o pięknych i ponętnych ustach? Powiększanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów przeprowadzanych przez kobiety w różnym wieku.

Kwas hialuronowy ma doskonałe zdolności wiązania wody. Występuje naturalnie w organizmie człowieka, ale wraz z wiekiem w organizmie zmniejsza się jego stężenie, a usta tracą poziom nawilżenia oraz jędrność. Umieszczając pod skórą implant można wyeliminować symetrie oraz powiększyć czerwień wargową. Co więcej, usta stają się bardziej nawilżone, uwydatnione i mają ponętny kształt. Modelowanie ust za pomocą kwasu hialuronowego to krótki zabieg, który trwa jedynie 15-30 minut. Już po jednym spotkaniu widać spektakularne efekty. Pomoże on pożegnać się z bladymi i cienkimi wargami, otrzymując w zamian zmysłowe usta, o których marzy każda kobieta. Efekty utrzymują się aż, do 12 miesięcy.

Mieszkasz w mieście Rzeszów albo w jego okolicach? Jeżeli interesuje cię powiększanie ust Rzeszów jest miejscem, gdzie możesz skorzystać z usług profesjonalnych specjalistów.

KONTAKT

Umów się na wizytę

Tel. 883 143 199

Zadzwoń i umów wizytę!
Pracujemy od 9:00 - 19:00

Umów wizytę online
Rzeszów

Plac Wolności 2
35-073 Rzeszów

Znajdź nas na
Tel. 883 143 199

Zadzwoń i umów wizytę!
Pracujemy od 9:00 - 19:00

Umów wizytę online
Rzeszów

Plac Wolności 2
35-073 Rzeszów

Znajdź nas na